Sauvez Mon Enfant asbl - Asbl 

Het team van de vzw Red mijn kind

A- A A+

Een groot aantal medewerkers en leden van de Raad van Bestuur maken het mogelijk om projecten ten gunste van zieke kinderen te realiseren.

Croisé  Michel    
Biloque Véronique   Veronique.biloque@huderf.be
Boreque Caroline   carolineboreque@gmail.com
Biarent Dominique 02/477.31.03 Dominique.biarent@huderf.be
Cools Frédéric   cools@vanduynen.be
Croisé Claude   croise.claude@gmail.com
Davister Benjamin   Benjamin.davister@huderf.be
Ganty Anne   titane0568@hotmail.com
Goldsztejn Sara   sarougold@hotmail.com
Kestemont Albert 0473/68.25.97 albert.kestemont@hotmail.com
Lacher  Paula   paula@lacher.be
Schnarck Joëlle   joelles999@gmail.com
Van Dlevoet (Goossens) Florence   florencevd@mac.com
Vermeiren   Albert   a_vermeiren@skynet.be